STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2039 (2039 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7859

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

První turnaj v obrázkovém šílenství!

Vydáno 18. 02. 2014, 732x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Začátek tohoto semestru bude proběhne ve znamení obrázkového šílenství. Jako první turnaj konaný již ve středu 26.2. totiž proběhne soupeření ve hře zvané Pictomanie. Zápis účastníků do turnaje bude probíhat od 19:00 v naší klubovně na strahovských kolejích, turnaj samotný by měl být zahájen kolem 19:30.

O co půjde?

Pictomanie je zábavná hra, která otestuje vaši představivost, šikovnost v kreslení i rozpoznání piktogramů vašich soupeřů. V průběhu pěti kol se vždy rozdají kartičky obsahující sedm různých slov, která spolu vždy mají něco společného. Následně se mezi hráče rozdají tajně kartičky, které určí, kdo z které kartičky a které slovo bude kreslit. Jakmile je kolo odstartováno, všichni hráči se snaží rychle nakreslit své slovo tak, aby ho ostatní poznali. Zároveń však musí také rychle poznat, co za slova kreslí ostatní spoluhráči, aby za své správné tipy mohli dostat maximální odměnu. Vítězem hry se pak stává hráč, který v průběhu pěti kol nasbírá nejvíc bodů za své správné tipy na obrázky spoluhráčů a zároveň dokáže svá slova nakreslit dostatečně dobře, aby jej ostatní správně poznali.

Proč, kdy a kde?

Protože si chcete zahrát, setkat se s přáteli i novými lidmi, pobavit se, něco pěkného vyhrát, získat body do Turnajové ligy nebo třeba jen zabít večer posezením v příjemném, nezakouřeném prostředí.

Z těchto důvodů se dostavíte kolem 19:00 do naší klubovny na bloku 6 strahovských kolejí, abyste se zapsali do turnaje. Od 19:30 pak začnete hrát a soupeřit s ostatními, aby se kolem 23. hodiny rozhodlo o celkovém pořadí nejúspěšnějších i nejneúspěšnějších.

Registrace a přihlášení

Jelikož kapacita turnaje bude omezená množstvím sad, je vhodné se na turnaj předem přihlásit. To můžete provést po přihlášení na našich webových stránkách a následně v části Přihlášení na turnaj. Pokud se nemůžete do systému přihlásit, pravděpodobně ještě nejste zaregistrovaní. Potom neváhejte a zaregistrujte se, ať získáte možnost se předem přihlásit a zůstat trvale v obraze o dění ve STOHu.

Kapacita turnaje bude omezena množstvím dostupných židlí, stolů i herních sad. Pokud nebude kapacita dostatečná pro všechny zájemce, budou mít přednost dříve přihlášení jedinci před nepřihlášenými. Pokud nebude kapacita vyčerpána přítomnými předem přihlášenými hráči před 19:30, dostanou šanci přítomní hráči nepřihlášení. Pak už budou mít i předem přihlášení hráči smůlu. Takže se přihlašte a přijďte včas.

Turnajová liga

Stejně jako všechny ostatní turnaje ve STOHu už několik posledních let, ani tento turnaj nebude výjimkou. I jeho výsledky se budou započítávat do Turnajové ligy. Každý účastník má tak možnost získat nějaký ten bodík do celkového hodnocení za celý semestr.

Těším se s vámi naviděnou.

Zdeněk, organizátor turnaje

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.