STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Zvířátkový turnaj s překvapením

Vydáno 07. 11. 2012, 1683x přečteno, autor: Hanka Řádová
Zvíííířáááááátka! Malá, velká, krásná, ošklivá. Tentokrát se to jimi bude ve STOHu jen hemžit. Zvířátka se budou stravovat zeleninou (Švábí salát) i sebou navzájem (Bláznivá zoo), maskovat se za jiná (Blafuj) nebo se prostě jen maskovat (Coloretto). Zkrátka provozovat vše, co zvířátka při hrách dělají.

Zvířátkový turnaj se koná ve středu 14.11.2012 od 20.00.

Jaké hry se budou hrát?

 • Blafuj! Máte ruku plnou havěti a rozhodně nechcete, aby se k Vám sestěhovala. Tak ji posíláte všem okolo a ti ji buď pošlou dál anebo budou chtít vrátit Vám, ale to se jim nepovede, pokud dobře Blafujete!
 • Bláznivá zoo Hra, kde záleží na tom, kdo koho sežere. Ten největší jedlík vyhrává. Máte na své ruce zásobu zvířátek a snažíte se, aby se všechna najedla (udala). První s celou rukou na stole vyhrává.
 • Švábí salát Paprika! Salát! Šváb! Postřeh a mrštný jazyk, to je to, co potřebujete, aby před Vámi neskončila hora zeleniny se šváby...
 • Coloretto Jako chameleon umíte měnit barvy tak často jak potřebujete. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i mínusové body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům dříve než se vzpamatují!


 • Každý bude hrát každou hru právě jednou. Vítězným kritériem bude pořadí z jednotlivých her, sekundární kritérium není, případný rozstřel bude řešen zvířátkově.

  Miniturnaj
  A co to překvapení? No samozřejmě bude, přátelé! V rámci večera proběhne miniturnaj, jehož vítěz se může těšit na bonusových 0,1 bodu do Turnajové ligy a ani 2. a 3. místo neodejde s prázdnou. 0,1 bodu - co to je, říkáte si... Ale zkušení ligoví harcovníci (nebo pohled na výsledky minulých semestrníků) vám řeknou, že i toho 0,1 by jim někdy stačilo k výstupu na stupně vítězů. A v čem že miniturnaj bude? No to je právě to překvapení!!! Prozradím Vám alespoň, že se v něm bude hodit znalost her a více než špetka odvahy :-).

  Přihlašování
  Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezence na turnaj bude probíhat od 19:30. Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, budou muset naskakovat do rozjetého vlaku, protože na nikoho se nečeká!

  Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.