STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Našli jsme nejlepšího stavitele železnic!

Vydáno 07. 04. 2012, 1498x přečteno, autor: Zuzka Kratinohová
Ano přátelé, tak po dlouhém a namáhávém pokládání pražců skrze Evropu, se objevil nejrychlejší stavař. Dokázal nejen nejrychleji dostavět,ale také procestovat se svými cestovateli nejžádanější destinace Německa a přilehlých zemí.

Stal se jím Rosťa Matrka, jemuž gratulujeme ještě jednou a přejeme, ať si užije první cenu - hru "Kde leží Řáholec". Ovšem holky stavitelky se nenechaly zastínit! Těsně za ním se umístila zkušená vlakvedoucí Ilča Pašková,a to pouze o pět setin v pomocném kritériu. A jako třetí nejlepší železničář se osvedčil Pavel Vodička. Za druhé a třetí místo dostali stavitelé dárkovou tašku s užitečnými maličkostmi, které je jistě potěšily. Každé místo bylo také samozřejmě oceněno příslušnou medailí, jež jim bude jistě dlouhá léta viset na čestném místě:)

Během vyhodnocení a vyhlašování došlo k malým patalijím, čímž se musíme omluvit Otovi a Mírovi Musilovi, kterému byla alespoň na pár chvil dopřáná myšlenka, že tentokráte turnaj nebyl zmanipulován. Zárověň děkuji velkému mozku CML(Bobo), který přepočetl správná pořadí.

Protože Pavel Vodička nebyl přítomen opravám v chybném vyhlášení, má možnost si dárkovou tašku vyzvednou do konce měsíce v klubovně.(Za způsobené nepříjemnosti se omlouvám).
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.