STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v TIKALu

Vydáno 11. 12. 2011, 909x přečteno, autor: Petr Nobst
Pojďte si odpočinout od zimy do STOHu! Ve středu 14.12. od 19:30 vás zavedeme do nejhlubších džunglí Jižní Ameriky, kde budeme ve hře TIKAL společně pátrat po zapomenutých pokladech Mayů. Budete to vy kdo odkryje největší pyramidu, nebo si uděláte největší sbírku pokladů? Ať tak, či tak pojďte si k nám zahrát a vyhrát :-)

Přihlašování na turnaj

Jako všechny ostatní turnaje je i tento určen pro veřejnost. Zapisovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Nevíte-li, jak na to, přečtěte si nejprve článek jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj.
Hrát se budou minimálně dvě kola, třetí v případě velice dobrého času.
Počet účastníků turnaje je omezen kapacitou klubovny, počtem stolů a počtem her, které se nám podaří obstarat. Nečekejte tedy se zápisem na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Naopak v případě volných míst se na turnaj můžete zapsat i na místě v klubovně před začátkem (nedoporučujeme ale na to spoléhat).
Zápisné na turnaj činí 20 Kč, pro členy klubu samozřejmě polovina.

Herní liga

Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální turnajové ligy. A jako obvykle tři nejlepší budou odměněni hodnotnými cenami. Tak neváhejte a přijďte!
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.