STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Boj o Dominion

Vydáno 23. 11. 2010, 2245x přečteno, autor: Láďa Václavek
Další kolo ligy se kvapem blíží. Tentokrát se nebude bojovat o nic menšího než o nadvládu nad Dominionem. Přijďte tedy příští pondělí 29.11.2010 se stát mocným vládcem a zapudit ostatní do propadliště dějin. Začíná se přesně v 20:00.

O co půjde?

Dominion je karetní budovatelská hra, kde každý začíná s málem a snaží se stát králem ;). Každý hráč má svůj balíček karet, do kterého postupně dokupuje další karty. Karty znamenají buď peníze pro nákup dalších karet, budovy umožňující speciální akce a nebo vítězné body, které se počítají na konci hry. Kdo má těchto bodů nejvíce vyhrává.

Odkdy, dokdy a jak

Zápis do turnaje bude probíhat od 19.30 v naší klubovně. Jak jsem psal výše, tak začínat se bude v 20.00 a prosím buďte dochvilní, ať do 23.00 stihneme co nejvíce kol, protože pak se vše podtrhne a sečte a vyhlásíme nového monarchu.

Registrace a přihlášení

Do turnaje je třeba se předem přihlásit v sekci Přihlášení na turnaj. Kapacita turnaje bude omezena množstvím dostupných židlí, stolů i herních sad. Pokud nebude kapacita dostatečná pro všechny zájemce, budou mít přednost dříve přihlášení jedinci před nepřihlášenými. Pokud nebude kapacita vyčerpána přítomnými předem přihlášenými hráči před 19:50, dostanou šanci přítomní hráči nepřihlášení. Pak už budou mít i předem přihlášení hráči smůlu. Takže se přihlašte a přijďte včas.

Herní systém

Hrát se bude podle jednoduchých pravidel, kdy každý se snaží primárně získat, co nejvíce výher na jednotlivých bojištích(stolů). Pokud by dva uchazeči o královskou korunu byli v boji stejně úspěšní a zanechali za sebou stejně poražených, pak se vezme v úvahu počet bodů získaných v jednotlivých kolech.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.