STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2039 (2039 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7859

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Animal games - objevte v sobě zvíře

Vydáno 13. 03. 2010, 2337x přečteno, autor: Láďa Václavek
Přijďte ve čtvrtek 25.3.2010 od 19:30 na klání v zábavných hrách na téma zvířátka. Budeme se odšvábovat(Blafuj!). Budeme se požírat(Bláznivá Zoo). Budeme závodit v enormních rychlostech(Želvičky) a nakonec vyženeme krávy na pastvu(6 bere). A vůbec budeme zkrátka provozovat vše, co zvířátka při hrách dělají!

Bude se tedy konat turnaj, který volně navazuje na tematiku crazy games. Během turnaje budeme hrát několik her a přirozeně, kdo bude nejvíce výkonný při krocení zvířátek v jednotlivých hrách, tak zvítězí v celém turnaji. Jaké hry se tedy budou hrát?

  • Želvičky - jednoduchá hra, kde se snažíte nakrmit želvu salátem. Želvičky se předhání, vozí se po sobě a nakonec ta nejrychlejší a nejvíce vespodu dojde k nakrmení salátem.
  • Blafuj! - máte ruku plnou havěti a rozhodně nechcete, aby se k Vám sestěhovala. Tak ji posíláte všem okolo a ti ji buď pošlou dál anebo budou chtít vrátit Vám, ale to se jim nepovede, pokud dobře Blafujete!
  • Bláznivá zoo - hra, kde záleží na tom, kdo koho sežere. Ten největší jedlík vyhrává. Máte na své ruce zásobu zvířátek a snažíte se, aby se všechna najedla(udala). První s celou rukou na stole vyhrává.
  • 6 bere - ženete krávy na pastvu a s každou 6 se musí vyrazit. Nikdo nechce hlídat moc krav, a tak kdo jich vyžene nejvíc, prohrál. Hra je založena na přikládání čísel nejblíže k sobě a kdo přiloží 6, bere paklík.
  • A bude-li větší zájem než míst u her, přidáme další(Viva topo, Umí prase létat atd.)

Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezentace na turnaj bude probíhat zhruba od 19:15. Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. V turnaji dostanou přednost předem přihlášení hráči dle pořadí přihlášení. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, budou muset naskakovat do rozjetého vlaku, protože na nikoho se nečeká!

Systém turnaje bude stejný jako u crazy games. Pokusíme se, aby se všichni vystřídali u všech her, ale hrát se bude jen tak, aby poslední hra začínala před 22.30. Vítězným kritériem bude pořadí u jednotlivých her. Pokud někdo dosáhne stejného skóre na vítězných pozicích, tak bude rozhodovat jedna hra Batiku.

Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.