STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Další tradiční turnaj v BLUFFu

Vydáno 04. 03. 2010, 2094x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Již za týden, ve čtvrtek 11.3.2010 od 20:00 se bude konat další turnaj, v pořadí druhý, tohoto semestru. Tentokrát se bude jednat o hru BLUFF, která se již zařadila mezi stálice na scéně turnajů ve STOHu, po bok Bang!u nebo třeba Go.

Hra Bluff je nenáročná a zábavná kostková hra. Nezáleží v ní na spřádání velkých plánů ani znalostech. Spíše se v ní uplatňuje intuice a odhad, štěstí a také trocha té strategie a bluffování. Jedná se tedy o hru skutečně odpočinkovou.

Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezentace na turnaj bude probíhat zhruba od 19:30. Předem upozorňuji, že jsem nucen přitvrdit co se týče počtu hráčů. Ten bude omezen a nebude možné ho dále přizpůsobit počtu příchozích. Pravděpodobný počet hráčů bude max. 24, možná dokonce méně. Proto neváhejte a přihlaste se předem. V turnaji dostanou přednost předem přihlášení hráči dle pořadí přihlášení. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně budou přesunuti na konec seznamu, i za přítomné hráče, kteří nebyli předem přihlášeni! Takže je to na vás. Kdo se dřív přihlásí a dřív přijde, ten pojede!

Systém turnaje bude stejný jako už několik minulých semestrů. Ke stolům se bude losovat náhodně, nemáte tedy jistotu, že budete hrát se všemi, ani že nebudete hrát pokaždé se stejným soupeřem. Hlavním kriteriem bude pořadí vypadnutí od stolu, druhotným počet do té doby vyřazených kostek.

Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.