STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Bluffu - souboj kamenných tváří

Vydáno 16. 11. 2009, 2418x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Rok s rokem se sešel a po letní přestávce v podobě turnaje v Trans Americe se na naší klubovou scénu opět vrací Bluff - turnaj, při kterém hraje roli štěstí, náhoda a umění zmást své soupeře a prohlédnout jejich kamenné tváře. Turnaj bude probíhat v pondělí 23.11. od 20:00 zhruba do 23. hodiny v klubovně STOHu na Strahovských kolejích. Prezentace bude probíhat od 19:30.

Nevíte, o jakou hru jde?

Hra Bluff je v jisté míře podobná známé hospodské kostkové hře Macháček. Hráči u stolu společně hodí svými kostkami a skrytě se na ty své podívají. Potom se postupně snaží co nejpřesněji odhadnout, na kolika kostkách všech hráčů padlo některé z čísel. Každý hráč, na kterého přijde řada, musí zvážit, zda bude předchozímu tipujícímu věřit a sám pak zvýší počet kostek či hozenou hodnotu na kostkách, nebo neuvěří a přesvědčí se, kolik těch trojek dohromady padlo. Až v tomto momentě se ukáže, kdo přijde o svůj kamenný výraz klidu a o své drahocenné kostky.

Herní systém

Bluff je hra o náhodě a štěstí, proto nečekejte žádný převratný herní systém. Pro každé kolo bude rozdělení jednotlivých hráčů ke stolům rozlosováno náhodně, počet odehraných kol se pak bude odvíjet od rychlosti jednotlivých her. Po 22:30 však už žádné kolo začínat nebudeme.
Hodnotit se bude primárně umístění u stolu v každém kole, jako pomocné kriterium poslouží počet kostek vyřazených ze hry v okamžiku vypadnutí.

Přihlášení

Přihlášení na turnaj bude probíhat jako vždy registrací na našich stránkách. Počet míst bude určitě omezen, proto doporučuji se předem přihlásit, ačkoli v případě volných míst bude možné se přihlásit i v klubovně přímo před začátkem turnaje.
Zápisné do turnaje činí běžných 20,- Kč, pro členy klubu pouhýh 10,- Kč.

Turnajová liga

Výsledky turnaje se stejně jako z ostatních turnajů budou započítavat do turnajové ligy, proto neváhejte, a přijďte si zahrát a pobavit se společně s ostatními!

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.