STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2039 (2039 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7859

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Crazy games

Vydáno 05. 11. 2009, 2027x přečteno, autor: Láďa Václavek
Crazy Games Ve středu při krásném symetrickém datu 11.11. se koná oblíbený turnaj Crazy Games. Jste rádi zmítáni osudem? Jste dítko štěstěny? Pak tento turnaj je rájem pro vás!

Už od 19:30 se seznámíte s hrami Umí prase lítat, Viva Topo, Kde leží Kotěhůlky, Heckmeck a Dračí poklad. Zde budete zasvěceni do tajů jejich pravidel, pokud je již neznáte. Hlavně však nezpomeňte, že hrát se začíná ve 20:00!


Co je to tedy za šíléné hry, které se vkradly na letošní turnaj? Pojďme si je ve zkratce projít:
  • První na seznamu máme Umí prase lítat? Hra založená na obecných znalostech o cca 30 zvířatech, ale hlavně na rychlém postřehu a to i chyb soupeřů! Proto pozor - ne každá ryba dýchá vodu a pták léta. Tak pozor, ať vám i to prase neulétne ;)
  • Hra Viva Topo je plná nebezpečí. Avšak statečná myš musí vést svůj klan za vítězstvím a ukořistit největší díl sýra. Té many pozemské! Kde se skrývá to nebezpečí? Hladová kočka je všem myším v patách a zbaští toho, kdo se opozdí nebo včas neschová.
  • Vědomostní hra Kde leží Kotěhůlky? prozkouší Vaše základní zeměpisné znalosti o naší vlasti. Ale nebyla by to crazy game, aby nedošlo i na trochu blafování a tahání za fusekle.
  • Souboj ptactva o kus žvance začíná při každém kole hry Heckmeck z žížalek. Vezměte kostky a dobrým hodem ukořistíte pro svého opeřence pěkný kousek šťavnaté žížaly z grilu. Ale pozor na něj! I co jednou v kapse máte, může hnusná vypelichaná hromada peří od soupeře sezobnout.
  • Zkuste okrást draka v hře Dračí poklad. Několik dráčků schovalo svůj poklad v jeskyni a najmulo si na hlídání navíc několik odporných pavouků. Cílem každého hráče je je zbohatnout na nepozorných ještěrech a uniknout s pokladem i mnoha očím pavouků. Však když ho chytí, bude musel veškerý lup ohodit!

Pokud Vás alepoň jedna zaujala, neváhejte a přihlašte se na turnaj, který se Vám jistě vryje do paměti!

Přihlášení
Přihlášení na turnaj bude probíhat jako vždy registrací na našich stránkách. Počet míst bude s velkou pravděpodobností omezen (kapacitou klubovny např. ;)), proto doporučuji se předem přihlásit, ačkoli v případě volných míst bude možné se přihlásit i v klubovně přímo před začátkem turnaje.
Zápisné do turnaje činí běžných 20,- Kč, pro členy klubu pouhýh 10,- Kč.

Turnajová liga
Výsledky turnaje se budou započítavat do turnajové ligy, proto neváhejte, a přijďte si zasoutěžit i v případě, že hry vůbec neznáte.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.