STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v abstraktních hrách

Vydáno 30. 10. 2009, 2237x přečteno, autor: Hanka Řádová
Nikdy Vám na kostce nepadne to správné číslo a nelíznete si kartu, kterou potřebujete? Jste prostě smolaři a už Vás to nebaví? Tak tenhle turnaj je pro Vás jako stvořený. Náhoda na něj totiž nebude mít přístup (no dobře, až na jednu malou, ale opravdu malilinkatou výjimku :-). Vše bude záviset jen na Vašem logickém a strategickém myšlení.

Kde? Klubovna STOHu
Kdy? Středa 4. 11. 2009 od 19.30

A co že si vlastně zahrajete? Quarto, Quoridor, Abalone a Genial. Všechny tyto hry mají jednoduchá pravidla, která lze vysvětlit během několika minut. Proto neznáte-li některou z nich, nemusíte zoufat. Stačí dorazit o něco dříve a my Vám je rádi vysvětlíme. Systém hry bude připraven tak, abyste si zahráli každou z nich.

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

Zápisné na turnaj činí 20 Kč (10 Kč pro členy klubu). Na nejlepší tři čekají jako vždy věcné ceny. Odměnou pro ostatní budou vedle příjemně stráveného večera i body do Turnajové ligy.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.