STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj Doba kamenná

Vydáno 28. 04. 2009, 2310x přečteno, autor: Petr Nobst
V pondělí 4. května, předtím, než odbije 8. hodina večerní, se vstupem do klubovny STOHu přenesete o několik tisíciletí zpět. Avšak nebojte, že byste se mohli ztratit. Obyvatelé Doby kamenné ve vás jistě rozpoznají vůdce a svěří vám vládu nad kmenem. Jak se o kmen postaráte, jak kmen uživíte a ubytujete, je jen na vás. Jak obstojíte v nemilosrdném konkurenčním boji, kde se i malá chyba vymstí, záleží nejen na vás, ale také na paní Štěstěně. Odvážíte se stát náčelníkem domorodého kmene? Zváni jsou všichni, kdo pravidla boje ovládají i ti, kteří doufají v přízeň Štěstěny.

Přihlášení
Přihlášení na turnaj bude probíhat jako vždy registrací na našich stránkách. Počet míst bude s velkou pravděpodobností omezen, proto doporučuji se předem přihlásit, ačkoli v případě volných míst bude možné se přihlásit i v klubovně přímo před začátkem turnaje.
Zápisné do turnaje činí běžných 20,- Kč, pro členy klubu pouhýh 10,- Kč.

Pravidla
Bude se hrát podle základních pravidel hry. Počet stolů a hráčů u stolu bude stanoven podle počtu přítomných soutěžících. Bude se hrát několik kol tak, že po 22:30 nebude již žádné další zahájeno(podle rychlosti 2-3 kola). Hodnotit se bude primárně pořadí u stolu, jako sekundární kritérium bude sloužit počet získaných bodů. Hráči budou ke stolu losováni náhodně, bez pravidelného systému.

Turnajová liga
Výsledky turnaje se budou započítavat do turnajové ligy, proto neváhejte, a přijďte si zasoutěžit i v případě, že hru vůbec neznáte.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.