STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Trans America

Vydáno 07. 04. 2009, 1777x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Klub STOH si pro Vás připravil další turnaj, určený především pro zábavu a rozptýlení. V pondělí 20.4. se bude konat turnaj ve hře Trans America. Turnaj bude zahájen zhruba v 19:30, prezence a přihlašování bude probíhat od 19 hodin. Zvaní jsou nejen všichni železniční nadšenci a členové klubu, ale také všichni ostatní, kdo si chtějí zasoutěžit, pobavit se a třeba i něco malého vyhrát.

Přihlášení
Přihlášení na turnaj bude probíhat jako vždy registrací na našich stránkách. Počet míst bude s velkou pravděpodobností omezen, proto doporučuji se předem přihlásit, ačkoli v případě volných míst bude možné se přihlásit i v klubovně přímo před začátkem turnaje.
Zápisné do turnaje činí běžných 20,- Kč, pro členy klubu pouhýh 10,- Kč.

Pravidla
Bude se hrát podle základních pravidel hry, bez barevného rozšíření a bez posouvání zábrany. Počet stolů a hráčů u stolu bude stanoven podle počtu přítomných soutěžících. Bude se hrát několik kol tak, že po 22:30 nebude již žádné další zahájeno. Hodnotit se bude primárně pořadí u stolu, jako sekundární kritérium bude sloužit počet získaných bodů. Hráči budou ke stolu losováni náhodně, bez pravidelného systému.

Turnajová liga
Výsledky turnaje se budou započítavat do turnajové ligy, proto neváhejte, a přijďte si zasoutěžit i v případě, že hru vůbec neznáte. Jedná se o jednoduchou hru pro pobavení a proto snadné body do ligové tabulky.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.