STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj - Blokus Trigon

Vydáno 26. 10. 2008, 3146x přečteno, autor: Ondřej Břížek
Blokus Trigon Po prvním turnaji v oblíbené hře Osadníci z Katanu tu máme druhý turnaj v tomto semestru, a to v logické hře Blokus Trigon. Bohužel zatím máme jen 4 sady této hry, a tak je místo jen pro 16 hráčů. Přednost bude dána nejrychleji přihlášeným hráčům. Ti, kteří přijdou na turnaj pozdě, budou mít také smůlu, jejich místo propadne někomu z přítomných.

Kdy? pondělí 3.11.2008 od 19:30, prezentace od 19:00
Kde? jako obvykle, klubovna STOHu

Aktualizace: 29.10. dosáhl počet přihlášených kapacity turnaje. Další přihlášení mohou na turnaj přijít jako náhradníci.
Aktualizace: 3.11. se nám přihlásil dobrovolník, který nám zapůjčí herní sadu, tudíž všichni přihlášení se turnaje mohou zúčastnit
Více čtěte na konci článku.


Přihlašování na turnaj

Jako všechny ostatní turnaje je i tento určen pro veřejnost. Zapisovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity turnaje budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.
Nevíte-li, jak na to, přečtěte si nejprve článek jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj.
Počet účastníků turnaje je omezen. Momentálně jsme schopni zajistit jen 4 herní sady, což znamená 16 míst. Tímto bych vás chtěl poprosit, pokud někdo tuto hru máte a zapůjčili byste ji na turnaj, prosím napište mi na brizek@seznam.cz
Zápisné na turnaj činí 20 Kč, pro členy klubu samozřejmě polovina.

Herní liga

Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální herní ligy.

Organizace

Obecná pravidla, týkající se organizace turnajů, naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

Herní systém

Hrát se bude podle standardních pravidel pro čtyři hráče, budou zopakována před začátkem turnaje a vyřešeny i vaše případné dotazy.
Bude se hrát pravděpodobně na 4 až 5 kol, tak aby se turnaj dohrál do 23:00 (záleží jak budete rychlí;). Na jedno kolo bude vyhrazeno maximálně 45 min, po tomto čase budou rozehrané hry ukončeny a sečteny zbývající dílky.
Aby nedocházelo k domluvám třech hráčů u stolu proti čtvrtému, bude se hrát po náhodně určených dvojicích (v každém kole jiné). Vítězná dvojice, to je ta, které zbylo míň trojúhelníčků, získá 2 body, a poražená 1 bod. Dále pak bude u každého hráče zaznamenán počet zbývajících trojúhelníčků, což bude bráno jako druhotné kritérium. Hráči ke stolům budou losováni náhodně, ale s přihlédnutím na předchozí hry. Dvojice, pokud to půjde, se nebudou opakovat.
Bude-li třeba hrát ve třech hráčích, tak každý hraje za sebe, ale první dostane 2 body a zbytek bod jeden.
Konečné pořadí bude záležet na počtu bodů, dále pak na počtu zbylých trojúhelníčků, a popř. na pořadí na stole, kde hráli spolu.

A jako obvykle tři nejlepší budou odměněni hodnotnými cenami a ještě hodnotnějšími diplomy s podpisem předsedkyně STOHu ;)

Tak neváhejte a přijďte!

UPDATE 30.10.
Turnaj je nyní předběžně plně obsazen. Nyní máte šanci se ho zúčastnit jedině v případě, že se někdo odhlásí nebo na turnaj nedorazí. V pondělí kolem poledne bude rozeslán potvrzující mejl, kdo se do těch 16ti lidí vešel a kdo ne. Toto platí v případě, že se nesežene další herni sada. UPDATE 3.11.
Tak už máme přislíbenu sada a turnaje se teda může zúčastnit 20 lidí - takže všichni přihlášení, informativní mejl byl všem odeslán.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.