STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2039 (2039 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7859

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj Citadela

Vydáno 04. 05. 2007, 2830x přečteno, autor: Pavel Vicek
Citadela "Ve chvíli, kdy se ranní slunce vyhouplo nad obzor, ozářily jeho paprsky město rozložené v širokém údolí. Na loukách pod hradbami se dosud převalovaly cáry mlhy, ale úrodnou krajinou už se k branám blížil průvod šlechticů, kteří se rozhodli sjednotit zemi a vrátit jí její bohatství a prosperitu. Nikdo z nich zatím netušil, že jsou jen loutkami ve vysoké hře temných hrdinů v pozadí..."

Turnaj se koná v pondělí 14. 5. 2007 od 19:00 19:30 ve strahovské klubovně. Pečlivě volte mezi postavami, využívejte jejich předností, postavte nejcennější město a probojujte se tím k věcným cenám, o které jako vždy hrajeme.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašování je již v tuto chvíli uzavřeno. Jedno až dvě místa jsou ale ještě volná. Můžete přijít večer do klubovny a přihlásit se na místě. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.
Zápisné na turnaj činí 20,- Kč.

Další pravidla, týkající se organizace turnajů, naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

HERNÍ SYSTÉM
Přesný herní systém bude upraven dle počtu účastníků. Budeme se snažit o to, aby si každý zahrál jak hru ve více hráčích, tak hru ve třech hráčích za dvě postavy.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.