STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj Halali!

Vydáno 15. 03. 2007, 2823x přečteno, autor: Míra Musil
Halali STOH se po rozhodl zorganizovat pro milovníky infantilních her další bláznivou akci :))) Po víceboji v Crazy Games pořádáme turnaj v myslivecké hře pro dva Halali! Lesní zvířátka útočí, spaste své myslivce a dřevorubce. Přijďte v hojném počtu a pozvěte i své přátele, neboť hra není složitá a lze se ji naučit i na místě!!!

Turnaj v Halali! se bude konat ve čtvrtek 22. března 2007 od 19:30 hodin v klubovně STOHu. Jako vždy se bude hrát i o věcné ceny.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.
Zápisné na turnaj činí 20,- Kč.

Další pravidla, týkající se organizace turnajů, naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

HERNÍ SYSTÉM
Přesný herní systém bude upraven dle počtu účastníků a bude zvolen ke spokojenosti všech účastníků tak, aby si všichni co nejvíce zahráli... :)
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.