STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Activity

Vydáno 21. 10. 2006, 2861x přečteno, autor: Stanislav Husár
Nevadí, že neumíte kreslit nebo že vaše pantomimické schopnosti připomínají výstup orangutana v pražské ZOO. Hlavní je se pobavit a to vám tato hra jistě zaručí. Jedná se o klání dvojic, při kterém se jeden z páru snaží svými výtvarnými, řečnickými a hereckými schopnostmi přimět spoluhráče k vyřčení hádaného slovíčka, které zaručí postup po herním plánu. Zdá se vám to jednoduché? Tak si třeba zkuste namalovat „vstup do církve“ a nebo jiné libůstky, které vás v balíčku s hracími kartami čekají. Přijďte si zablbnout, zasmát se a, když se poštěstí, tak i vyhrát nějakou tu cenu.
Turnaj se koná v pondělí 30. října 2006 od 20 hodin v naší strahovské klubovně.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.
Zápisné na turnaj činí 20,- Kč.

Další pravidla, týkající se organizace turnaje, naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

HERNÍ SYSTÉM
Herní systém upřesníme co nejdříve.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.