STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
982 (982 hl.)
V pondělí
244 (244 hl.)
Ve středu
238 (238 hl.)
Ve čtvrtek
215 (215 hl.)
V jiný den
210 (210 hl.)
Je mi to jedno
242 (242 hl.)

Celkem hlasovalo: 2131

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Výběrové řízení na organizátora Turnajové ligy

Vydáno 22. 02. 2018, autor: Ondra Rybola

Pozor!

Vypisujeme výběrové řízení na nového organizátora naší Turnajové ligy! Ale není se čeho bát, žádné testy Vás nečekají. Jen malý pohovor, který ve skutečnosti bude spíše zasvěcením, co a jak a kdy. Je to činnost dobrovolná, nehodnocená, takže je třeba mít jen zájem o to, něco nového se dozvědět, přiučit, vyzkoušet si. Práce a organizace lidí je jedno z velmi důležitých soft skills, které se Vám bude určitě v životě hodit.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat nás na náš mail stoh@su.cvut.cz a my se Vám co nejdříve ozveme s podrobnostmi.

Vydáno 07. 03. 2018, 61x přečteno, autor: Pavel Krtička

Máme tu první turnaj v letošní letní turnajové lize a zároveň první turnaj ve hře Královské rošády v historii STOHu. Ve hře, která se dnes již jen těžko shání a přesto jsme pro Vás na turnaj sehnali celé tři krabice, čímž chci poděkovat našim podporovatelům za jejich zapůjčení.

Hra Královské rošády nás přesune na královský dvůr, do doby kdy žili věhlasní mušketýři nebo Romeo a Julie. Buďte si však jistí, že tu nepotkáte jen je, ale i samotného krále či královnu, prince s jeho panošem, draka, Palečka a řadu mistrů svého řemesla. Když však už půjde do tuhého, ještě rádi vezmete zavděk pomocí od čarodějnice, mága či žebráka nebo samotného mordýře.

Vy sami se v této pohádkové době stanete ctižádostivými šlechtici s úvahami nad světem úkladů a intrik celého královského dvora. Vaším snažením bude posílit svou moc a respekt v oblasti alchymie, vojenství, zemědělství, obchodu, náboženství a umění. Přijďte napsat vlastní příběh o němž budou trubadůři prozpěvovat ještě další staletí.

Vyhlášení ligy

Vydáno 12. 12. 2017, autor: Ondra Rybola
Zdravím všechny účastníky i neúčastníky naší turnajové ligy. Čeká nás vyhlášení výsledků ligy pro zimní semestr 2017 a proto bych vás rád pozval do naší klubovny dne 20.12 středa, kde proběhne vyhlášení a také malá vánoční párty. Ondřej Rybola
Vydáno 11. 12. 2017, 133x přečteno, autor: Bobo

Ahojte přátelé, tak v herně sviští svítící meče , každý trénuje . Někdo za dobro a někdo za zlo, každý zkouší jaká, že to pozice mu víc sedí. Přinášíme Vám výsledky z 3. turnaje tohoto půlročníku semestrální ligy.

Vydáno 02. 12. 2017, 176x přečteno, autor: Pavel Krtička

Leonardo da Vinci

Michelangelo Buonarroti

Lojza Votruba z Horní Dolní

Pepík Martinů ze 4.C

Albert Einstein

Ptáte se co mají společného?

Mají stejné šance zvítězit ve hře PICTOMANIA, neb dovednost kreslířská není nejdůležitější. Nýbrž důvtip každého hráče je to, co vás požene za vítězstvím. Přijďte se též pobavit u této nadčasové hry, jejíž počátky lze spatřit již u primitivních jeskynních kreseb.

Vydáno 19. 11. 2017, 162x přečteno, autor: Ondra Rybola

Zveme vás na turnaj v letošní novince od firmy Mindok, Carcassonne: Star Wars. Turnaj bude ve St 22.1 19.00.

Jedná se o zbrusu nový koncept fungování této letité hry. Pokud budete chtít hledat shodující se prvky, najdete zřejmě pouze čtvercové herní dílky.
Vydáno 10. 11. 2017, 167x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Ve středu 8.11. večer se naší klubovnou ozývalo (tentokrát vcelku poklidné) chřestění kostek, občas doplňované hlasitými projevy nevole i úlevy. A proč to? Protože se po delší pauze konal další turnaj ve hře zvané Bluff, kde je cílem hráčů správně odhadnout, co padlo na kostkách všech hráčů u stolu, a přesvědčit své soupeře o správnosti svého odhadu nebo odhalit jejich chybný úsudek.

A jak tento turnaj probíhal a dopadl? Pokud vás to zajímá, čtěte dále.
zobrazeny články 1 - 7 z celkem 731 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.