STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
692 (692 hl.)
V pondělí
186 (186 hl.)
Ve středu
178 (178 hl.)
Ve čtvrtek
161 (161 hl.)
V jiný den
150 (150 hl.)
Je mi to jedno
158 (158 hl.)

Celkem hlasovalo: 1525

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol
Vydáno 27. 11. 2016, 75x přečteno, autor: Hanka Řádová
Šachisté prominou. Ovšem šachy jsou z pohledu hráče deskovek pravěk. To však neznamená, že bychom se nemohli dobře bavit u her, které šachy svou podstatou připomínají, žeáno. Mezi jejich nejdůležitější rysy patří takřka nulová účast madam Náhody a naopak vysoká účast vašich ctěných mozkových závitů, především těch ukrývajících logické, analytické a strategické myšlení. Aneb turnaj v abstraktních strategiích po pěti letech opět na scéně Turnajové ligy!

Vesmírný večer ve STOHu

Vydáno 23. 11. 2016, autor: Martin Matějek

Máte dost všední reality? Chcete aspoň na chvíli utéct do dalekých končin vesmíru mezi třpyt chladných hvězd? Kličkovat mezi asteroidy, dobývat a kolonizovat nové světy či se vžít do role vesmírných pašeráků?

Ve STOHu na vás čekají deskovky Firefly: The game podle stejnojmenného kultovního seriálu, Galaxy Trucker, Space Alert, Starship Catan a další.

Tak ve čtvrtek 24. 11. přijďte do STOHu a vydejte se tam, kam se nikdo před vámi ještě nevydal!
Vydáno 18. 11. 2016, 76x přečteno, autor: Bobo
Přátelé a fandové Summoner Wars, dovoluji si vás pozvat na 2. ročník Mistrovství ČR, který pořádá herní klub STOH spolu s hlavním sponzorem, vydavatelem moderních společenských her, firmou MINDOK.

Turnaj se hraje v neděli 27.11. 2016 v herně Stohu. Prezentace účastníků finále začíná v 10.30 hod. Turnaj začíná v 11 hod. Předpokládaný konec turnaje je v 16.20 hod.
Vydáno 17. 11. 2016, 44x přečteno, autor: Bobo
Tak a strategické bitvy, vzestupy a pády budoucích herních legend, draci, obři a elfové, ti všichni nás doprovázeli v turnaji.

Nakonec se sešlo 15 hráčů, takže na 5 stolech bojovali o vítězství po trojicích. Legendou se chtěli státi známé tváře i úplní nováčci na Stohu. Filip Navrátil slíbil, že se opět vrátí v doprovodu Radky Pernicové. Oba získali bod do ligy. Jak je již na turnajích zvykem, v průběhu turnaje se neustále štěbetá, kdo že tu ligu vyhraje a jak. V tomto ohledu se turnaj nejlépe povedl Tereze Brůžkové, která si za bronz odnáší 2 body do ligy. Honza Záškolný si za těsné čtvrté místo odnesl domů brambory a na páté místo si vybojovala sympatická Sofia Šašorina, která je na Stohu jako doma. A to je dobře. Sofiin herní spoluhráč Martin Turek uzavíral Top 10 startovního pole. Zajímavý a pozitivní poznatek je, že i na strategické hry chodí slečny v hojném zastoupení a co víc, v těžké konkurenci vyhrávají. Turnaj si zahrálo 7 dívek, 7 mužů a jeden rozhodčí.
Vydáno 05. 11. 2016, 64x přečteno, autor: Bianca Kovářová
Vo štvrtok 3.11.2016, první listopadový čtvrteční večer sa v klube STOH odohral turnaj v hre 7 divov sveta.

Účasť bola hojná, len o 1 hráča menej ako minulý semester, bol použitý turnajový softvér od Jakuba Těšínskeho, do jeho ovládania ma zasvätil Petr Gašparík. Hralo sa na šikovnosť a taktiku ako získať čo najviac bodov, nie na vedomosti o týchto stavbách. O priebehu a výsledkoch turnaju sa dozviete viac v článku.

Seznámení s: Minutová říše Legendy

Vydáno 05. 11. 2016, autor: Ondra Rybola

Dovolujeme si vás pozvat na seznamovací večer s hrou Minutová říše Legendy, ve které bude probíhat turnaj. Tato hra je novější a ne příliš známá, proto proběhne dne 10.11 ve čtvrtek podrobné představení hry. Tedy její pravidla, cíl a průběh hry. Možné bude i si tuto hru ihned vyzkoušet.

Na vědomost se také dává, že bude probíhat stejný, seznamovací večer, i pro hru Boží Zboží. Tento večer bude v týdnu před turnajovým týdnem.
Bude se na vás těšit Rybník a Bobo.
Vydáno 05. 11. 2016, 69x přečteno, autor: Ondra Rybola

A opět novinka v naší Lize, Minutová říše Legendy. V pondělí 14.11.2016 si můžete přijít ukázat, jak jste strategicky dobří. Vytvořte svoji říši a ovládněte svět v průběhu několika minut! Minutová říše : Legendy je super rychlá hra plná zajímavých rozhodnutí. Je to ideální hra, pokud se nechcete učit složitá pravidla a nebo pokud máte jen pár minut času na hraní.

Přihlašování zde.
A jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.
zobrazeny články 1 - 7 z celkem 683 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
© STOH - klub STOlních Her
2004-2016, Zájmový klub Studentské unie Českého vysokého učení technického v Praze
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.