STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
902 (902 hl.)
V pondělí
217 (217 hl.)
Ve středu
203 (203 hl.)
Ve čtvrtek
187 (187 hl.)
V jiný den
184 (184 hl.)
Je mi to jedno
202 (202 hl.)

Celkem hlasovalo: 1895

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Otevírání o zkouškovém

Vydáno 19. 05. 2017, autor: Petr Hnyk
Turnajová liga letního semestru již zná svého vítěze a tím je za námi i celý letní semestr a všichni studenti tak s napětím očekávají příchod zkouškového období, které je již za dveřmi.

A to pro STOH znamená, že od příštího týdne bude otevřeno vždy jen ve středu klasicky od 19 do 23h. Přesný rozpis otevírání najdete v kalendáři akcí.

Přejeme vám, aby se vám zkoušky podařilo co nejdřív zdolat, a doufáme, že nám i o zkouškovém zachováte svoji přízeň :o)
Vydáno 22. 05. 2017, 108x přečteno, autor: Pavel Krtička

Ve středu 10.5.2017 se v klubu STOH odehrál poslední turnaj 19. půlročníku turnajové ligy ve hře Doba kamenná.

Vesnice jsou vystavěny, pole zúrodněna a civilizace se posunula mílovými kroky vpřed. To vše by nebylo možné bez schopných vůdců kmenů, kterých se do turnaje přihlásilo hned 12. Přestože do posledního třetího kola někteří nevydrželi, o výsluní svého kmene se všichni byli jako lvi.

Vydáno 07. 05. 2017, 130x přečteno, autor: Ondra Rybola

Přátelé, spojenci i soupeři,
dovoluji si vás pozvat na tradiční vyhlášení naší Turnajové ligy, tentokrát 19. půlročníku, které proběhne ve Čtvrtek 18.5 . Klubovna se vám jako vždy otevře kolem 19. hodiny, samotné vyhlášení pak bude kolem 20. hodiny.

K dispozici bude nějaké drobné slané občerstvení, nealko a alko. Kromě samotného vyhlášení vítězů naší ligy proběhne i pravidelné losování, při němž budou odměněni i slabší hráči jen a pouze za svou účast v turnajích. Vyhlášení a losování bude následovat Volné hraní

Těší se na vás tým STOH.
Vydáno 03. 05. 2017, 120x přečteno, autor: Honza Kůs
Ve středu 26.4.2017, se v klubu STOH odehrál turnaj v hře Osadníci z Katanu.

Ostrovy jsou obsazeny a jejich vůdci rozhodnuti. Turnaje se zúčastnilo patnáct hráčů, hrálo se na čtyři kola. Hrálo se podle variace na švýcarský systém pro čtyři hráče.

Vydáno 30. 04. 2017, 151x přečteno, autor: Pavel Krtička

A je to tady, poslední finálový turnaj v letošní jarní lize.

Budovatelská desková hra. Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodně to není doba jednoduchá. Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo alespoň vypěstovat obilí na prvních zoraných polích. Civilizace se pomalu začíná rozvíjet a aby se mohla rozvíjet dále, je třeba natěžit dostatek dřeva, jílu, kamene a také zlato ve zlatonosné řece. Pak můžete dále rozšiřovat vesnici, získávat kvalitnější nástroje a další civilizační výhody. Pravda, jak budete úspěšní na lovu či získávání surovin, rozhoduje kostka, ale to je právě ono. Díky tomu může z vás kdokoliv vyhrát.

Přihlašování zde a jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj se koná ve středu 10. 5. Od 18:30 bude probíhat zápis zúčastněných a vysvětlení pravidel. V 19:00 se z vás stanou lovci a sběrači.

Mimořádné hraní v úterý 9.5.

Vydáno 30. 04. 2017, autor: Bobo
V úterý 9.5. máte jedinečnou možnost se seznámit, naučit a zahrát si novinky, které ještě neznáte. Vy budete první mezi přáteli, kteří ji budou mít první v ruce a dál šířit světem. Tak co vás čeká. Ice cool - ledová škola, Zahrada, Great western trail, Citadela : De luxe, Karty mrtvého muže a mnoho dalších novinek. Pozor, pozor!!!! Jen pro tento den otevíráme již v 17.30 hod.
Těším se na vás všechny, Bobo
Vydáno 25. 04. 2017, 164x přečteno, autor: Honza Kůs
Ahoj Osadníci, nadešel čas a znovu zavanuly větry k ostrovu Katan. Každý touží po bohatství ostrova, ale jen jeden jej nakonec ovládne. Kdo to bude, to pojďme společně zjistit na nadcházející turnaj.zobrazeny články 1 - 7 z celkem 712 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.