STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
1922 (1922 hl.)
V pondělí
257 (257 hl.)
Ve středu
251 (251 hl.)
Ve čtvrtek
234 (234 hl.)
V jiný den
228 (228 hl.)
Je mi to jedno
4694 (4694 hl.)

Celkem hlasovalo: 7586

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Vydáno 02. 07. 2018, autor: Ondra Rybola

STOH v novém kabátku!

Jménem klubu STOH Vás zvu do naší "nové" klubovny. Nachází se stále na stejném místě, tedy v suterénu bloku 6 Strahovských kolejí, ale s novou malbou bude hned útulněji!

  

V klubovně bude nadále probíhat aktualizace výzdoby, se kterou můžete pomoci i Vy! Máte-li doma nějaké pěkné plakáty deskových či karetních her, které budete chtít klubu věnovat, budeme moc rádi.

Za klub, Ondřej Rybola, předseda.

Otvírání o prázdninách a zkouškovém

Vydáno 19. 06. 2018, autor: Ondra Rybola
Vážení návštěvníci klubu STOH, z časových důvodů našich (ne)aktivních členů máme problém s včasným obsazováním jednotlivých volných hraní. Prosím sledujte kalendář akcí vždy při zájmu zajít si zahrát. V případě, že v den volného hraní není vypsána služba, otvírání neproběhne. Děkujeme, Bc. Ondřej Rybola, předseda.
Vydáno 06. 05. 2018, 147x přečteno, autor: Hanka Řádová
Turnajová liga se fofrem blíží do finiše a odpovídá tomu i téma posledního turnaje semestru. Už máte dost věčného čekání, než vás soupeři pustí ke hře? Protentokrát přestaňte hledat složité vojenské strategie i promyšlené budovatelské taktiky. Zapomeňte pro jednou na malé i velké světy z říše fantasy, středověku nebo daleké budoucnosti. Jsou souboje, ve kterých hraje roli pouze váš postřeh a kde rychlá ruka znamená půlku vítězství.

Vydáno 05. 05. 2018, 94x přečteno, autor: Bobo

Turnaj v Marsu se povedl a 20 kolonistů si vyzkoušelo, jak to vlastně na tom Marsu vypadá.
Jedno je jisté, všem se podařilo teraformovat Mars. Někteří za své dovednosti dostali od korporací více bodů do konečného bodování a ostatní se kochali okolní krajinou, stopujíc u koryta vyschlé řeky, až pojede okolo nějaký to vozítko.

Vydáno 03. 05. 2018, 91x přečteno, autor: Ondra Rybola

Ve čtvrtek 26. dubna se konal turnaj ve hře Sankt Petersburg. Sešlo se dvanáct hráčů, včetně mě pořádajícího, což byl zcela akurátní počet vzhledem ke třem přítomným hrám. Hrály se celkem tři kola a turnaj se celkem protáhl i když se hrálo bez rozšíření. Hráči totiž často intenzivně a dlouho uvažovali o svých krocích, hlavně Bianka. Turnaj probíhal ve velmi komunikativním a zábavném duchu.

Vydáno 23. 04. 2018, 92x přečteno, autor: Ondra Rybola

Zveme Vás k turnaji ve hře Sankt Petersburg. Jedná se o hru s rozličnými barevnými kartičkami s různými veselými postavičkami, které si postupně nakupujete a nesbíráte a získáváte peníze a bodíky. Hra je jednoduchá a má spád, takže se neváhejte dostavit. Pravidla jsou jednoduchá a před zahájením je vysvětlíme.

Vydáno 13. 04. 2018, 163x přečteno, autor: Pavel Krtička

Jojo byla to makačka postavit takové pěkné království a ještě k tomu bodově efektivní. Někdo se rád máchal ve vodě, někoho to táhlo do lesa i bažiny si člověk užil a kdo neposlouchal, ten šel do dolů.

zobrazeny články 1 - 7 z celkem 743 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.