STOH

Přihlášení



  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
1900 (1900 hl.)
V pondělí
249 (249 hl.)
Ve středu
244 (244 hl.)
Ve čtvrtek
226 (226 hl.)
V jiný den
220 (220 hl.)
Je mi to jedno
4683 (4683 hl.)

Celkem hlasovalo: 7522

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Otvírání o prázdninách a zkouškovém

Vydáno 19. 06. 2018, autor: Ondra Rybola
Vážení návštěvníci klubu STOH, z časových důvodů našich (ne)aktivních členů máme problém s včasným obsazováním jednotlivých volných hraní. Prosím sledujte kalendář akcí vždy při zájmu zajít si zahrát. V případě, že v den volného hraní není vypsána služba, otvírání neproběhne. Děkujeme, Bc. Ondřej Rybola, předseda.
Vydáno 06. 05. 2018, 71x přečteno, autor: Hanka Řádová
Turnajová liga se fofrem blíží do finiše a odpovídá tomu i téma posledního turnaje semestru. Už máte dost věčného čekání, než vás soupeři pustí ke hře? Protentokrát přestaňte hledat složité vojenské strategie i promyšlené budovatelské taktiky. Zapomeňte pro jednou na malé i velké světy z říše fantasy, středověku nebo daleké budoucnosti. Jsou souboje, ve kterých hraje roli pouze váš postřeh a kde rychlá ruka znamená půlku vítězství.

Vydáno 05. 05. 2018, 39x přečteno, autor: Bobo

Turnaj v Marsu se povedl a 20 kolonistů si vyzkoušelo, jak to vlastně na tom Marsu vypadá.
Jedno je jisté, všem se podařilo teraformovat Mars. Někteří za své dovednosti dostali od korporací více bodů do konečného bodování a ostatní se kochali okolní krajinou, stopujíc u koryta vyschlé řeky, až pojede okolo nějaký to vozítko.

Vydáno 03. 05. 2018, 39x přečteno, autor: Ondra Rybola

Ve čtvrtek 26. dubna se konal turnaj ve hře Sankt Petersburg. Sešlo se dvanáct hráčů, včetně mě pořádajícího, což byl zcela akurátní počet vzhledem ke třem přítomným hrám. Hrály se celkem tři kola a turnaj se celkem protáhl i když se hrálo bez rozšíření. Hráči totiž často intenzivně a dlouho uvažovali o svých krocích, hlavně Bianka. Turnaj probíhal ve velmi komunikativním a zábavném duchu.

Vydáno 23. 04. 2018, 47x přečteno, autor: Ondra Rybola

Zveme Vás k turnaji ve hře Sankt Petersburg. Jedná se o hru s rozličnými barevnými kartičkami s různými veselými postavičkami, které si postupně nakupujete a nesbíráte a získáváte peníze a bodíky. Hra je jednoduchá a má spád, takže se neváhejte dostavit. Pravidla jsou jednoduchá a před zahájením je vysvětlíme.

Vydáno 13. 04. 2018, 70x přečteno, autor: Pavel Krtička

Jojo byla to makačka postavit takové pěkné království a ještě k tomu bodově efektivní. Někdo se rád máchal ve vodě, někoho to táhlo do lesa i bažiny si člověk užil a kdo neposlouchal, ten šel do dolů.

Vydáno 11. 04. 2018, 145x přečteno, autor: Pavel Krtička

Dlouho očekávaný turnaj ve hře Mars: Teraformace. Všichni tu hru hrají, všichni ji umějí, ale ještě nikdo vám nedal možnost ukázat, že právě vy jste Ti nejlepší kolonizátoři a hledáte ve hře sobě rovného. Tak neváhejte a využijte svojí šanci.

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

zobrazeny články 1 - 7 z celkem 742 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.