STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
912 (912 hl.)
V pondělí
222 (222 hl.)
Ve středu
205 (205 hl.)
Ve čtvrtek
192 (192 hl.)
V jiný den
187 (187 hl.)
Je mi to jedno
211 (211 hl.)

Celkem hlasovalo: 1929

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol
Vydáno 03. 05. 2017, 164x přečteno, autor: Honza Kůs
Ve středu 26.4.2017, se v klubu STOH odehrál turnaj v hře Osadníci z Katanu.

Ostrovy jsou obsazeny a jejich vůdci rozhodnuti. Turnaje se zúčastnilo patnáct hráčů, hrálo se na čtyři kola. Hrálo se podle variace na švýcarský systém pro čtyři hráče.

Vydáno 30. 04. 2017, 181x přečteno, autor: Pavel Krtička

A je to tady, poslední finálový turnaj v letošní jarní lize.

Budovatelská desková hra. Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodně to není doba jednoduchá. Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo alespoň vypěstovat obilí na prvních zoraných polích. Civilizace se pomalu začíná rozvíjet a aby se mohla rozvíjet dále, je třeba natěžit dostatek dřeva, jílu, kamene a také zlato ve zlatonosné řece. Pak můžete dále rozšiřovat vesnici, získávat kvalitnější nástroje a další civilizační výhody. Pravda, jak budete úspěšní na lovu či získávání surovin, rozhoduje kostka, ale to je právě ono. Díky tomu může z vás kdokoliv vyhrát.

Přihlašování zde a jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj se koná ve středu 10. 5. Od 18:30 bude probíhat zápis zúčastněných a vysvětlení pravidel. V 19:00 se z vás stanou lovci a sběrači.

Mimořádné hraní v úterý 9.5.

Vydáno 30. 04. 2017, autor: Bobo
V úterý 9.5. máte jedinečnou možnost se seznámit, naučit a zahrát si novinky, které ještě neznáte. Vy budete první mezi přáteli, kteří ji budou mít první v ruce a dál šířit světem. Tak co vás čeká. Ice cool - ledová škola, Zahrada, Great western trail, Citadela : De luxe, Karty mrtvého muže a mnoho dalších novinek. Pozor, pozor!!!! Jen pro tento den otevíráme již v 17.30 hod.
Těším se na vás všechny, Bobo
Vydáno 25. 04. 2017, 185x přečteno, autor: Honza Kůs
Ahoj Osadníci, nadešel čas a znovu zavanuly větry k ostrovu Katan. Každý touží po bohatství ostrova, ale jen jeden jej nakonec ovládne. Kdo to bude, to pojďme společně zjistit na nadcházející turnaj.Vydáno 18. 04. 2017, 116x přečteno, autor: Bobo
Přátelé, kdo by se nebavil u tak skvělé hry jakou jsou Krycí jména od Vládi Chvátila.
Jednotlivé skupiny agentů se snažily přechytračit zbývající agenty dalších tajných služeb. Zahrál si agent 007, jeho brácha, děda a strýc..... No a nakonec brácha agenta 007, který vystupuje na veřejnosti pod krycím jménem Tomáš A. Kukal, zvítězil v turnaji, kde mu mnozí kryli záda. Ve službách jejího veličenstva pracuje také druhá v pořadí Tereza Brůžková, jen nevíme jaké má přesně úkoly, neboť po celou dobu turnaje takticky mlžila. Byla na všechny hodná a každého na potkání chválila, jak skvěle tipují její nápovědy. Šušká se, že má dělat v Arsenalu Čechovi dvojku........
Vydáno 18. 04. 2017, 95x přečteno, autor: Martin Turek

Kdo by si nechtěl vytvořit své malé království?

Večerní posezení pro všechny velké krále a královny, ctižádostivá hrabata i hraběnky, mazané vévody a vévodkyně, statečné rytíře i rytířky nad známou hrou Dominion.

Vydáno 12. 04. 2017, 121x přečteno, autor: Hanka Řádová
Třetí z řady vyhlášených klání strahovského království STOlních Her se odehrálo v kraji okolo města Carcassonne.
Zapojit se do něj odvážilo patnáct udatných, kteří by se jistě neztratili na žádném vedoucím postu. Zvládli totiž vést své družiny, kde museli za jeden provaz táhnout rytíři, mniši, lupiči i farmáři. Pěkná sebranka, což? Hlavně ti mniši, před těmi se člověk musí mít obzvlášť na pozoru.
Nuže a jak klání, kde místo mečů, kopí a štítů je hlavní zbraní mozek, dopadlo? Čtěte dále :-).
<< Novější | zobrazeny články 8 - 14 z celkem 717 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.