STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
1900 (1900 hl.)
V pondělí
249 (249 hl.)
Ve středu
244 (244 hl.)
Ve čtvrtek
226 (226 hl.)
V jiný den
220 (220 hl.)
Je mi to jedno
4683 (4683 hl.)

Celkem hlasovalo: 7522

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol
Vydáno 09. 04. 2018, 93x přečteno, autor: Pavel Krtička

Ve čtvrtek 15. 3. 2017 se v klubu STOH odehrál turnaj 21. půlročníku turnajové ligy ve hře Královské rošády.

Utkali se v něm významní šlechtici ze všech koutů země, kteří společně zápolili o výsluní na královském dvoře. Po třech létech neklidu bylo v zemi konečně ustaveno nové uspořádání a země zmítaná nepokoji se konečně zklidnila. A jak to všechno dopadlo?

Vydáno 06. 04. 2018, 87x přečteno, autor: Martin Matějek

Kdo si zahraje Kingdomino, nejlepší hru roku 2017 oceněnou Spiel des Jahres, tak ten si bude užívat roli mocného krále. Hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny - obilná pole, nehostinné skály i rozlehlá jezera a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králové, kteří se poohlížejí po stejných krajinách... Vybudujte to nejskvělejší království! Prosperitu vám zajistí různé druhy krajiny a významné budovy. Jednoduchá moderní společenská hra pro všechny, která má s klasickou hrou domino společný pouze tvar herních dílků.

Vydáno 07. 03. 2018, 137x přečteno, autor: Pavel Krtička

Máme tu první turnaj v letošní letní turnajové lize a zároveň první turnaj ve hře Královské rošády v historii STOHu. Ve hře, která se dnes již jen těžko shání a přesto jsme pro Vás na turnaj sehnali celé tři krabice, čímž chci poděkovat našim podporovatelům za jejich zapůjčení.

Hra Královské rošády nás přesune na královský dvůr, do doby kdy žili věhlasní mušketýři nebo Romeo a Julie. Buďte si však jistí, že tu nepotkáte jen je, ale i samotného krále či královnu, prince s jeho panošem, draka, Palečka a řadu mistrů svého řemesla. Když však už půjde do tuhého, ještě rádi vezmete zavděk pomocí od čarodějnice, mága či žebráka nebo samotného mordýře.

Vy sami se v této pohádkové době stanete ctižádostivými šlechtici s úvahami nad světem úkladů a intrik celého královského dvora. Vaším snažením bude posílit svou moc a respekt v oblasti alchymie, vojenství, zemědělství, obchodu, náboženství a umění. Přijďte napsat vlastní příběh o němž budou trubadůři prozpěvovat ještě další staletí.

Výběrové řízení na organizátora Turnajové ligy

Vydáno 22. 02. 2018, autor: Ondra Rybola

Pozor!

Vypisujeme výběrové řízení na nového organizátora naší Turnajové ligy! Ale není se čeho bát, žádné testy Vás nečekají. Jen malý pohovor, který ve skutečnosti bude spíše zasvěcením, co a jak a kdy. Je to činnost dobrovolná, nehodnocená, takže je třeba mít jen zájem o to, něco nového se dozvědět, přiučit, vyzkoušet si. Práce a organizace lidí je jedno z velmi důležitých soft skills, které se Vám bude určitě v životě hodit.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat nás na náš mail stoh@su.cvut.cz a my se Vám co nejdříve ozveme s podrobnostmi.

Vyhlášení ligy

Vydáno 12. 12. 2017, autor: Ondra Rybola
Zdravím všechny účastníky i neúčastníky naší turnajové ligy. Čeká nás vyhlášení výsledků ligy pro zimní semestr 2017 a proto bych vás rád pozval do naší klubovny dne 20.12 středa, kde proběhne vyhlášení a také malá vánoční párty. Ondřej Rybola
Vydáno 11. 12. 2017, 307x přečteno, autor: Bobo

Ahojte přátelé, tak v herně sviští svítící meče , každý trénuje . Někdo za dobro a někdo za zlo, každý zkouší jaká, že to pozice mu víc sedí. Přinášíme Vám výsledky z 3. turnaje tohoto půlročníku semestrální ligy.

Vydáno 02. 12. 2017, 227x přečteno, autor: Pavel Krtička

Leonardo da Vinci

Michelangelo Buonarroti

Lojza Votruba z Horní Dolní

Pepík Martinů ze 4.C

Albert Einstein

Ptáte se co mají společného?

Mají stejné šance zvítězit ve hře PICTOMANIA, neb dovednost kreslířská není nejdůležitější. Nýbrž důvtip každého hráče je to, co vás požene za vítězstvím. Přijďte se též pobavit u této nadčasové hry, jejíž počátky lze spatřit již u primitivních jeskynních kreseb.

<< Novější | zobrazeny články 8 - 14 z celkem 742 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2017, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.