jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Výsledky turnaje v rapid šachu

Vydáno 15. 04. 2006, 4393x přečteno, autor: Míra Musil
Dne 11.4.2006 se v podvečer utkalo osm odvážných šachistů v turnaji, jenž se konal v naší klubovně na strahovských kolejích na bloku 6. Turnaj měl velice solidní úroveň a většina partií byla velmi napínavá až do samého konce.

Na stupně vítězů se nakonec probojovali:
  1. místo - David ŠAFRÁNEK - 6,5 b. - získal od nás jako hlavní cenu velice zajímavou variantu šachové hry nazvanou příznačně "Opilé šachy" ;) dále dárkové předměty, věnované rektorátem ČVUT, a to velkou knihu o historii ČVUT a tričko s logem ČVUT
  2. místo - Honza NĚMEC - 6b. - získal gelovou podložku pod myš, propisku se zápisníkem a tričko s logem ČVUT
  3. místo - Aleš ZVOLÁNEK - 4,5b. - získal sponu na kravatu s logem ČVUT, propisku s blokem a tričko ČVUT

Ceny do turnaje věnoval rektorát ČVUT.
Šachové soupravy a šachové hodiny byly zapůjčeny šachovým klubem DDM Praha 6.
Děkujeme!!!

Turnaje se účastnilo osm hráčů. Vzhledem k počtu účastníků byl turnaj odehrán systémem každý s každým. Hrálo se tempem 2x20 minut.
Rozhodnutí o vítězi turnaje přišlo v šestém kole. V pátém kole na sebe narazili dosud neporažení David Šafránek a Honza Němec, nicméně rozešli se smírně. V kole šestém pak zahrál Aleš Zvolánek bílými kameny velmi solidní partii, díky bezchybné hře v koncovce remizoval s Honzou Němcem a zajistil si tak třetí místo.
Na čtvrtém místě skončil jen půl bodu za stupni vítězů Martin Fiala alias Digri ;)
Ocenění za nejlepší ženu turnaje získala po právu Pavla TRYHUBOVÁ, která se mezi svými kolegy rozhodně neztratila. Skončila na pátém místě se stejným bodovým ziskem jako čtvrtý Digri. Jako cenu získala dámské tričko věnované rektorátem ČVUT. Prohlédněte si také fotogalerii.

4 – 51 – 25 – 62 – 36 – 73 – 47 – 1

Všem bych chtěl poděkovat za účast a srdečně vás pozvat na příští turnaj v Rodinném podniku, který proběhne už za dva týdny, tedy ve čtvrtek 27. dubna 2006 od 20:00 hodin v klubovně STOHu. Přijďte se stát i vy největším gangsterem prohibiční éry americké historie ;)

Líbil se vám tento turnaj? Jste spokojení s organizací?
Chcete-li se s námi podělit o své zkušenosti nebo zážitky, neváhejte využít diskusi pod článkem. Pomůžete nám tím k tomu, aby příští turnaje byly ještě lepší, než ty předchozí ;)